ابراهیم همت

خویشتن را در قفس محبوس میبینم و میخواهم از قفس به درآیم.

سیم های خاردار مانع اند.

من از دنیای ظاهر فریب مادیات و همه آنچه که از خدا بازم می دارد ، متنفرم.

انسان های سازش کار و بی تفاوت و متاسفانه جوانانی که شناخت کافی از اسلام ندارند و نمیدانند برای چه زندگی میکنند و چه هدفی دارند و اصلا چه می گویند ، بسیارند. ای کاش به خود می آمدند.

از طرف من به جوانان بگویید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است. بپاخیزید و اسلام را و خود را دریابید .نظیر انقلاب اسلامی ما در هیچ کجا پیدا نمی شود.

پدر و مادر! من زندگی را دوست دارم. ولی نه آنقدر که آلوده اش شوم و خویشتن را گم و فراموش کنم.علی وار زیستن و علی وار شهید شدن ، حسین وار زیستن و حسین وار شهید شدن را دوست می دارم . شهادت در قاموس اسلام ، کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم ، جور ، شرک و الحاد می زند و خواهد زد.

ابرهیم همت

هرشب ستاره ای را به زمین میکشند، و باز این آسمان غم زده غرق ستاره است. مادر جان می دانی تو را بسیار دوست می دارم. و می دانی که فرزندت عاشق شهادت و عشق به شهیدان است.

می خواهم مثل مولایم ، بی سر وارد بهشت شوم.

صلابت ، اقتدار و استقامت فراموش نشدنی این شهید    

والا مقام ( ابراهیم همت ) و رزمندگان لشکر محمد رسول

الله ( صلی الله و علیه وآله) در جریان عملیات خیبر در    

منطقه طلائیه و تصرف جزایر مجنون و حفظ آن با وجود

پاتک های شدید دشمن ، از افتخارات تاریخ جنگ محسوب میگردد.                                                                        

با خدای خود پیمان بستم تا آخرین قطره خونم، در راه حفظ و حراست این انقلاب الهی ، یک آن آرام و قرار نگیرم.

شهید همت در ۲۸ سالگی به شهادت رسیدند.

شادی روح شهید حاج محمد ابرهیم همت صلوات.

اللهم صل علی محمد وآل محمد.

اِنَّهُُ مِن عِبَادِنَا المُومِنِینَ[۱۱۱] صافات

چند سطری از وصیت نامه شهید ابراهیم همت

وصیت نامه شهید زقاقی

,، ,شهید ,وار ,محمد ,همت ,    ,وار شهید ,زیستن و ,ابراهیم همت ,شهید شدن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چنل کیبورد ایتا فروش ترانه ملودی نمایندگی ایشیک هایگلاس - 09194260919 - 09109214318 مهندسی عمران ابزار تونل مقاطع بی نظیر قرآنی از قاریان عصر طلایی مطالب خواندنی تولید وعرضه انواع عروسک های بادی وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلً شـــــرزه