ابراهیم همت

خویشتن را در قفس محبوس میبینم و میخواهم از قفس به درآیم.

سیم های خاردار مانع اند.

من از دنیای ظاهر فریب مادیات و همه آنچه که از خدا بازم می دارد ، متنفرم.

انسان های سازش کار و بی تفاوت و متاسفانه جوانانی که شناخت کافی از اسلام ندارند و نمیدانند برای چه زندگی میکنند و چه هدفی دارند و اصلا چه می گویند ، بسیارند. ای کاش به خود می آمدند.

از طرف من به جوانان بگویید چشم شهیدان و تبلور خونشان به شما دوخته است. بپاخیزید و اسلام را و خود را دریابید .نظیر انقلاب اسلامی ما در هیچ کجا پیدا نمی شود.

پدر و مادر! من زندگی را دوست دارم. ولی نه آنقدر که آلوده اش شوم و خویشتن را گم و فراموش کنم.علی وار زیستن و علی وار شهید شدن ، حسین وار زیستن و حسین وار شهید شدن را دوست می دارم . شهادت در قاموس اسلام ، کاری ترین ضربات را بر پیکر ظلم ، جور ، شرک و الحاد می زند و خواهد زد.

ابرهیم همت

هرشب ستاره ای را به زمین میکشند، و باز این آسمان غم زده غرق ستاره است. مادر جان می دانی تو را بسیار دوست می دارم. و می دانی که فرزندت عاشق شهادت و عشق به شهیدان است.

می خواهم مثل مولایم ، بی سر وارد بهشت شوم.

صلابت ، اقتدار و استقامت فراموش نشدنی این شهید    

والا مقام ( ابراهیم همت ) و رزمندگان لشکر محمد رسول

الله ( صلی الله و علیه وآله) در جریان عملیات خیبر در    

منطقه طلائیه و تصرف جزایر مجنون و حفظ آن با وجود

پاتک های شدید دشمن ، از افتخارات تاریخ جنگ محسوب میگردد.                                                                        

با خدای خود پیمان بستم تا آخرین قطره خونم، در راه حفظ و حراست این انقلاب الهی ، یک آن آرام و قرار نگیرم.

شهید همت در ۲۸ سالگی به شهادت رسیدند.

شادی روح شهید حاج محمد ابرهیم همت صلوات.

اللهم صل علی محمد وآل محمد.

اِنَّهُُ مِن عِبَادِنَا المُومِنِینَ[۱۱۱] صافات

چند سطری از وصیت نامه شهید ابراهیم همت

وصیت نامه شهید زقاقی

,، ,شهید ,وار ,محمد ,همت ,    ,وار شهید ,زیستن و ,ابراهیم همت ,شهید شدن

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای خانه هوشمند بهترین پشم سنگ - نمایندگی پشم سنگ السلام علیک یا اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف دستگاه یخساز مصباح بلاگ نغمه دانایی شهید ناهی از منکر ناصر ابدام طــهران فــیلاتلیـک درباره خواص آلومینیوم فلامیمگو می‌خندد.